Zobacz więcej Kominki wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Kominki wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kominek wentylacyjny Eco Line fi 125 mm cegła

Kominek wentylacyjny Eco Line fi 125 mm cegła

258
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kominek wentylacyjny Eco Line cegła to specjalnie zaprojektowany element budowlany. Jest przeznaczony do montażu na dachu budynku, a konkretnie jako zwieńczenie kanału wentylacyjnego. Wyróżnia się wytrzymałą konstrukcją. W ofercie sklepu Castorama znajdziesz wiele innych kominków Eco Line, które dopasujesz pod względem koloru i średnicy.

   Cechy i zalety

    Szukasz elementów systemu wentylacyjnego? Kominek wentylacyjny Eco Line fi 125 mm cegła to zwieńczenie kanału, przez który wydobywa się nadmiar pary wodnej zgromadzonej w budynku. Zadaniem kominka jest również ochrona instalacji wentylacyjnej przed opadami i zanieczyszczeniami. Produkt ma charakterystyczną konstrukcję, która umożliwia dopasowanie kąta nachylenia do dachu. Możesz wyregulować kominek w zakresie od pięciu do czterdziestu pięciu stopni. Kominek wentylacyjny Eco Line cegła został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów. Polipropylen stabilizowany jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zmienne warunki pogodowe i odkształcenia. Ważną częścią kominka jest również guma uszczelniająca, dzięki czemu zwieńczenie kanału wentylacyjne będzie dopracowane w najmniejszym szczególe.

     Specyfikacja techniczna

     W zestawieWkręty farmerskie do mocowania
     KolorCegła
     Kod produktu5903796200737