icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kominki wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Kominki wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kominek wentylacyjny Eco Line fi 125 mm czarny

Kominek wentylacyjny Eco Line fi 125 mm czarny

258
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kominek wentylacyjny Eco Line czarny jest przeznaczony do montażu na dachu. Stanowi ostatni element systemu wentylacyjnego budynku. Możesz precyzyjnie dopasować go do pochylenia konstrukcji dachowej. Kominek chroni kanał wentylacyjny przed wodą i pozwala na skuteczną redukcję nadmiaru wilgoci z budynku. Produkt dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Kominek wentylacyjny Eco Line fi 125 mm czarny montowany jest jako zakończenie przewodu wentylacyjnego. Chroni kanał przed opadami i zanieczyszczeniami, które mogłyby przedostać się do jego wnętrza. Dodatkowo odprowadza nadmiar wilgoci, która zbiera się w budynku. Ten element ma również innowacyjny system do odprowadzania kondensatu. Dzięki temu nie musisz martwić się o pojawianie się pleśni i grzybów, które są następstwem długotrwałego zawilgocenia konstrukcji budynku. Kominek wentylacyjny Eco Line czarny został wyprodukowany ze stabilizowanego polipropylenu. To wytrzymały materiał, który zniesie promieniowanie UV oraz nie ulegnie uszkodzeniom lub odkształceniom. Konstrukcja kominka ma również gumę uszczelniającą. Te modele kominków Eco Line są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

     Specyfikacja techniczna

     W zestawieWkręty farmerskie do mocowania
     Grupa kolorystycznaCzarny
     KolorCzarny
     Kod produktu5903796200690