Zobacz więcej Kominki wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Kominki wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kominek wentylacyjny Eco Line fi 125 mm grafitowy

Kominek wentylacyjny Eco Line fi 125 mm grafitowy

258
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kominek wentylacyjny Eco Line grafitowy jest przeznaczony do prac związanych z budową dachu i systemu wentylacyjnego. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na warunki atmosferyczne. Jego konstrukcja pozwala na precyzyjną zmianę nachylenia podstawy kominka, aby pasowała do połaci dachu. Sprawdź inne modele kominków Eco Line, które różnią się kolorami i średnicą.

   Cechy i zalety

    Kominek wentylacyjny Eco Line fi 125 mm grafitowy został wyprodukowany z wysokiej jakości polipropylenu stabilizowanego. Jest odporny na warunki atmosferyczne, odkształcenia, uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. To daje gwarancję bezproblemowego użytkowania kominka przez wiele lat. Zadaniem tego produktu jest skuteczna ochrona kanału wentylacyjnego przed przedostawaniem się wody do jego wnętrza. Oprócz tego skutecznie odprowadza nadmiar pary wodnej nagromadzonej w budynku. Konstrukcja, którą wyróżnia się kominek wentylacyjny Eco Line grafitowy, umożliwia dopasowanie go do pochylenia dachu. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz funkcjonalne kominki Eco Line, które różnią się nie tylko kolorystyką, ale i średnicą.

     Specyfikacja techniczna

     W zestawieWkręty farmerskie do mocowania
     KolorGrafitowy
     Kod produktu5903796200706