Zobacz więcej Kominki wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Kominki wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kominek wentylacyjny Eco Line fi 150 mm brązowy

Kominek wentylacyjny Eco Line fi 150 mm brązowy

288
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kominek wentylacyjny Eco Line brązowy pełni przede wszystkim funkcję użytkową. To niezbędny element systemu wentylacji grawitacyjnej. Został wykonany z trwałych materiałów i wyróżnia się specjalnie zaprojektowaną konstrukcją. W naszym sklepie znajdziesz wiele przydatnych kominków Eco Line, które dostosujesz pod względem kolorystyki i średnicy.

   Cechy i zalety

    System wentylacji budynku jest bardzo istotny dla trwałości konstrukcji. Kominek wentylacyjny Eco Line fi 150 mm brązowy jest przeznaczony do montażu na dachu. Jego konstrukcja pozwala na dopasowanie kąta nachylenia – od pięciu do czterdziestu pięciu stopni. Produkt służy do zabudowy kanału wentylacyjnego. Pozwala skutecznie odprowadzać parę wodną z pomieszczeń oraz chroni system przed opadami i zanieczyszczeniami. Kominek wentylacyjny Eco Line brązowy ma szczelną obudowę. Został wyprodukowany z wysokiej jakości polipropylenu stabilizowanego, który jest odporny na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. W sklepie Castorama znajduje się więcej wariantów kominków. Dostosuj kolor i średnicę do swoich potrzeb i oczekiwań.

     Specyfikacja techniczna

     W zestawieWkręty farmerskie do mocowania
     Grupa kolorystycznaBrązowy
     KolorBrązowy
     Kod produktu5903796200775