Zobacz więcej Kominki wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Kominki wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kominek wentylacyjny Eco Line fi 150 mm czarny

Kominek wentylacyjny Eco Line fi 150 mm czarny

288
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kominek wentylacyjny Eco Line czarny jest przeznaczony do zabudowy kanału wentylacyjnego. Ze względu na miejsce montażu wyróżnia się solidną konstrukcją. Element wspomaga odprowadzanie pary wodnej poza budynek. Kominki Eco Line różnią się średnicą i kolorystyką, dzięki czemu możesz je precyzyjnie dostosować do systemu.

   Cechy i zalety

    Funkcjonalny kominek wentylacyjny Eco Line fi 150 mm czarny nadaje się do montażu na dachu. Wyróżnia się nowoczesną konstrukcją, która pozwala na dopasowanie kąta nachylenia – od pięciu do czterdziestu pięciu stopni. Produkt służy do zabudowy kanału wentylacyjnego. Pozwala skutecznie odprowadzać parę wodną z pomieszczeń oraz chroni system przed opadami i zanieczyszczeniami. Kominek wentylacyjny Eco Line brązowy ma szczelną obudowę. Został wyprodukowany z wysokiej jakości polipropylenu stabilizowanego, który jest odporny na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. W sklepie Castorama znajduje się więcej wariantów kominków. Dostosuj średnicę do parametrów instalacji i kolor do pokrycia dachu.

     Specyfikacja techniczna

     W zestawieWkręty farmerskie do mocowania
     Grupa kolorystycznaCzarny
     KolorCzarny
     Kod produktu5903796200782