Zobacz więcej Kominki wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Kominki wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kominek wentylacyjny Eco Line fi 150 mm grafitowy

Kominek wentylacyjny Eco Line fi 150 mm grafitowy

288
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kominek wentylacyjny Eco Line grafitowy gwarantuje poprawne działanie systemu grawitacyjnego do odprowadzania wilgoci z budynku. Oprócz tego chroni kanał wentylacyjny przed opadami atmosferycznymi. Jego regulowana konstrukcja jest bardzo solidna. Dzięki temu produkt posłuży Ci przez wiele lat. W naszym sklepie znajdziesz także inne kominki Eco Line, które mają różne średnice i kolory.

   Cechy i zalety

    Specjalnie zaprojektowany kominek wentylacyjny Eco Line fi 150 mm grafitowy jest niezbędny w trakcie budowy. Stanowi zakończenie przewodu wentylacyjnego. Wspomaga odprowadzanie pary wodnej z pomieszczeń i chroni kanał przed opadami atmosferycznymi i innymi zanieczyszczeniami. Produkt został wykonany z polipropylenu stabilizowanego. To materiał o szczególnych właściwościach. Jest odporny na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia. Kominek wentylacyjny Eco Line grafitowy został wyposażony w gumę uszczelniającą. Oprócz tego ma funkcję regulacji. Oznacza to, że dopasujesz go do nachylenia dachu – od pięciu do czterdziestu pięciu stopni. W naszym sklepie znajdziesz wiele innych modeli kominków Eco Line.

     Specyfikacja techniczna

     W zestawieWkręty farmerskie do mocowania
     KolorGrafitowy
     Kod produktu5903796200799