Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Uszczelki do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Uszczelki do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Komplet naprawczy do kompaktu KK-POL uniwersalny

Komplet naprawczy do kompaktu KK-POL uniwersalny

32,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny komplet naprawczy uniemożliwi przeciekanie każdego typu kompaktu WC. Trwały materiał produktu o elastycznych właściwościach ułatwi Ci skuteczny montaż uszczelki. W skład zestawu wchodzą specjalistyczne uszczelki oraz śruby, dzięki którym zabezpieczysz swoją ubikację przed przeciekaniem. Elementy kompletu dostępne są w kolorze białym.

   Cechy i zalety

    Komplet naprawczy to zbiór elementów, dzięki którym usprawnisz właściwe funkcjonowanie przyrządów toaletowych znajdujących się w Twoim domu. Produkt służy do naprawy kompaktu WC, z którego przecieka woda pomiędzy łącznikiem miski WC a zbiornikiem. W skład zestawu wchodzą uszczelki oraz śruby umożliwiające Ci prawidłowe przeprowadzenie procesu uszczelniania. Dzięki niewielkiej twardości, uszczelka wnika głęboko w strukturę powierzchni kompaktu, uniemożliwiając tym samym wydobywanie się wody na zewnątrz. Wykonanie kompletu z wysoce trwałego materiału zapewni prawidłowe funkcjonowanie kompaktu przez długi czas. Produkt dostępny jest w uniwersalnym, białym kolorze. W naszej ofercie znajdziesz również inne komplety naprawcze o podobnym zastosowaniu, co pozwoli Ci dobrać model najlepiej pasujący do Twojego typu kompaktu WC.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Kod produktu5908310666341