Zobacz więcej Mocowania sanitarne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Mocowania sanitarne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Komplet śrub do desek Bisk

Komplet śrub do desek Bisk

7,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tu komplet śrub posłuży Ci do montażu deski WC. Dzięki niemu nie tylko szybko i sprawnie umieścisz ją w docelowym miejscu, ale także uzyskasz solidne połączenie. Możesz być pewny, że deska przytwierdzona za pomocą śrub, będzie Ci doskonale służyć przez bardzo długi czas. Śruby mają biały kolor, dlatego będą się komponować z urządzeniami sanitarnymi w tym samym kolorze.

   Cechy i zalety

    Zaopatrując się w prezentowane tu śruby, zyskasz funkcjonalny system montażowy, dzięki któremu będziesz mógł przytwierdzić deskę WC do miski sedesowej. Zastosowanie produktu sprawi, że uzyskasz solidne połączenie, a tak przymocowana deska posłuży Ci w doskonały i bezawaryjny sposób przez bardzo długi czas. Śruby przeznaczone są specjalnie do montowania desek sedesowych, dlatego możesz być pewny, że stanowią najlepsze możliwe połączenie. Zostały wykonane z tworzywa i są bardzo solidne. Ich dodatkowym atutem jest biały kolor. Dzięki temu będą się one doskonale komponować z urządzeniami sanitarnymi w tej samej barwie. W rezultacie śruby nie zaburzą w żaden sposób wyglądu aranżacji. Stosując tego rodzaju produkty w swojej łazience, urządzisz nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne wnętrze.

    • Łeb sześciokątny 45 x 45 mm

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu2
    Długość produktu95mm
    Średnica produktu8mm
    Rozmiar śrubyM8
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5901487808064