Zobacz więcej Mocowania sanitarne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Mocowania sanitarne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Komplet śrub Wirquin do deski WC nierdzewny

Komplet śrub Wirquin do deski WC nierdzewny

46,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Komplet śrub zapewni Ci zaplecze do kompleksowego, samodzielnego montażu deski toaletowej w warunkach domowych – kupując zestaw masz pewność, że podczas pracy nie zabraknie Ci żadnego elementu. Wykonane ze stali śruby nie zniszczą się przez lata użytkowania – są trwałe i wytrzymałe. Metaliczny połysk doda tradycyjnie białej desce nieco elegancji.

   Cechy i zalety

    Oferowany w tym miejscu komplet śrub zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu deski do WC, nawet zawiasy. Sprawia to, że praca staje się łatwa, szybka i przyjemna. Z powodzeniem wykonasz montaż samodzielnie. Wytrzymała na częste użytkowanie stal, z której zrobiono śruby, odznacza się wytrzymałością – śrubki nie wyrobią się przez lata użytkowania. Prezentowane tu śruby są odporne na działanie wody – nie grozi im rdza. Aby utrzymać ich metaliczny połysk, wystarczy myć je tradycyjnymi środkami czystości, takimi jak toaletę. Stalowy kolor kompletu śrub współgra z każdym innym kolorem oraz stylem, w jakim zaprojektowana jest toaleta. W naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje i komplety śrub do montażu deski toaletowej.

    • Trwały materiał
    • Nierdzewne
    • Uniwersalne wymiary

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu2
    Rodzaj opakowaniaPara
    Gwarancja producenta2 lata
    MarkaWirquin
    Szerokość produktu40mm
    Kod produktu3375537181216