Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Koncentrat do mycia parkietów i paneli Starwax 1 l

Koncentrat do mycia parkietów i paneli Starwax 1 l

53,98
/ szt.
53,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Silnie skoncentrowany preparat posłuży Ci do regularnej pielęgnacji lakierowanych powierzchni parkietów i paneli podłogowych. Doskonale myje i usuwa plamy z Twoich podłóg, dając Ci uczucie czystości i świeżości na długi czas. Koncentrat nie nabłyszcza, więc możesz go stosować na uprzednio zaimpregnowanej powierzchni. Posiada łatwy sposób aplikacji i jest niezwykle wydajny, o zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.

   Cechy i zalety

    Środek czystości jest mocno skoncentrowanym preparatem, przeznaczonym do regularnej, a nawet codziennej pielęgnacji lakierowanych parkietów i paneli. Bardzo skutecznie myje i odplamia Twoje podłogi, dając Ci uczucie komfortu czystości i świeżości. Posiada neutralne pH, co pozwala na jego bezpieczne używanie tak często, jak tylko potrzebujesz. Nie musisz obawiać się, że ten niezwykle wydajny produkt zniszczy efekt stosowanych wcześniej impregnatów. Nie pozostawia śliskiej warstwy i nie błyszczy się, więc spokojnie możesz stosować go na wcześniej nabłyszczanej powierzchni. Aplikacja również nie należy do skomplikowanych – koncentrat znajduje się w plastikowej butelce, a po nałożeniu nie wymaga spłukiwania czystą wodą. Wśród naszego asortymentu, znajdziesz także inne preparaty do utrzymania czystości w Twoim domu.

    • Super wydajny
    • Myje i odplamia
    • Bezpieczny

    Specyfikacja techniczna

    PostaćPłynny koncentrat
    Kod produktu3365000433584