icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Końcówki i zaślepki

Strona główna

Strzałka w prawo

Garderoba

Strzałka w prawo

Końcówki i zaślepki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Końcówka mocująca wysoka fi 25 mm

Końcówka mocująca wysoka fi 25 mm

35,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Aby zamocować drążek w dowolnym systemie zabudowany przestrzeni, musisz go unieruchomić. Końcówka mocująca wysoka jest łatwa w montażu. Została wykonana z wytrzymałej stali. Wykończenie w kolorze chromu gwarantuje, że produkt będzie pasował do większości aranżacji – ma uniwersalny wygląd. Pasuje do drążków o średnicy dwudziestu pięciu milimetrów.

  Cechy i zalety

  Prawidłowy montaż drążków w zabudowie w sklepie czy domowej garderobie wymaga całkowitego unieruchomienia oraz zapobiegnięcia ich wypadaniu. Specjalna końcówka mocująca wysoka fi 25 mm to produkt o szerokim zastosowaniu, który sprawdzi się również podczas konstruowania zabudowy. Jego dużą zaletą jest łatwość montażu. Dzięki temu nie musisz zatrudniać specjalisty. Końcówka mocująca wysoka dostosowana jest do wszystkich drążków, których średnica wynosi dwadzieścia pięć milimetrów. Całość została wykonana z wytrzymałej stali wysokiej jakości. Chromowane wykończenie sprawia, że końcówka elegancko się prezentuje i współgra zarówno z klasycznym, jak i nowoczesnym wystrojem. Sprawdź też inne końcówki do montażu zabudowy.

  • Pasuje do drążka fi 25
  • Szerokie zastosowanie
  • Łatwy montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal
  KolorChrom
  Kod produktu5904259590952