Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Końcówka węża fi 13 mm 1/2"
Strzałka w prawo

Końcówka węża fi 13 mm 1/2"

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Końcówka do węża wykonana została z mosiądzu, więc jest odporna na działanie wilgoci i wysokiej temperatury – dzięki temu cechuje się długotrwałą żywotnością. Jest łatwa w montażu, więc możesz zainstalować ją samodzielnie za pomocą prostych narzędzi. Jej rozmiar możesz wybrać w zależności od własnych potrzeb, ponieważ w oferowanym przez nas asortymencie znajdziesz różnej rodzaje końcówek.

   Cechy i zalety

    Końcówka węża przeznaczona jest do instalacji C.O. i C.W.U. Wykonana została z mosiądzu, za sprawą czego jest odporna na działanie szkodliwych czynników, takich jak wysoka temperatura, czy wilgoć – dzięki temu cechuje się długotrwałą żywotnością. Zachowuje ona swój idealny stan nawet podczas intensywnej eksploatacji, więc sprawdzi się nie tylko w domu, ale też w zakładzie przemysłowym. Końcówka posiada prostą konstrukcję, dzięki czemu możesz zamontować ją samodzielnie, za pomocą prostych narzędzi, co pozwoli Ci zaoszczędzić środki, które w innym przypadku musiałbyś przeznaczyć na wynajęcie specjalisty. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje końcówek, za sprawą czego produkt możesz jak najlepiej dostosować do własnych wymagań.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu13mm
     MateriałMosiądz
     Kod produktu5906340672516