Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Końcówka węża GZ 1/2'' 13 mm

Końcówka węża GZ 1/2'' 13 mm

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Część stosowana jest w czasie wykonywania instalacji C.O. oraz C.W.U., gdzie montowana jest jako końcówka węża. Znakomicie sprawdza się też w przypadku konstrukcji hydraulicznych, ponieważ stworzona została z mosiądzu odpornego na tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na korozję. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Element wykorzystywany jest w czasie tworzenia instalacji C.O. oraz C.W.U., gdyż stosowany jest jako końcówka węża. Znakomicie sprawdza się też podczas wykonywania konstrukcji hydraulicznych – przyda się w większości gospodarstw domowych. Mosiądz to materiał odporny zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak też korozję, dlatego element przez długi czas zachowa nienaganny stan – nie będziesz musiał go często wymieniać. Końcówka montowana jest nie tylko przez specjalistów, ale także przez osoby samodzielnie przeprowadzające drobne prace naprawcze w swoich domach. Zainstalujesz ją z łatwością, bez konieczności stosowania skomplikowanych narzędzi. W proponowanym asortymencie znajdują się również inne rodzaje tego produktu, dlatego z powodzeniem wybierzesz model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     Kod produktu5906340674183