Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Końcówka węża GZ 1/2'' 8 mm mosiądz

Końcówka węża GZ 1/2'' 8 mm mosiądz

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Część stosowana jest jako końcówka węża w systemach C.O. i C.W.U., jak również w instalacjach hydraulicznych. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonana została z mosiądzu odpornego nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na korozję. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Część wykorzystywana jest w czasie montowania konstrukcji C.O. i C.W.U., a także podczas wykonywania instalacji hydraulicznych – stosowana jest jako końcówka węża. Charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ stworzona została z mosiądzu. Materiał ten nie ulega szybkiej korozji, co ma szczególnie istotne znaczenie w przypadku elementów użytkowanych w systemach wodnych – elementu nie będziesz musiał często wymieniać. Produkt z powodzeniem możesz zamontować samodzielne, gdyż jego instalacja nie wymaga posługiwania się skomplikowanymi narzędziami. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje końcówek do węża, co umożliwia Ci bezproblemowe dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     Kod produktu5906340673773