Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Końcówka węża GZ 1/2'' 8 mm

Końcówka węża GZ 1/2'' 8 mm

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Część wykorzystywana jest podczas wykonywania instalacji C.O oraz C.W.U., a także systemów hydraulicznych – stosowana jest jako końcówka węża. Charakteryzuje się długotrwałą żywotnością, gdyż stworzona została z mosiądzu odpornego nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na korozję. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Końcówka węża wykorzystywana jest w czasie tworzenia instalacji C.O. oraz C.W.U. Znakomicie sprawdza się również w systemach hydraulicznych, dlatego z powodzeniem dostosujesz ją do własnych potrzeb. Nie będziesz musiał jej często wymieniać, gdyż wykonana została z mosiądzu, czyli materiału odpornego na tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na korozję oraz wysoką temperaturę – ma to wyjątkowo istotne znaczenie w przypadku elementów stosowanych w konstrukcjach wodnych. Końcówka montowana jest zarówno przez specjalistów, jak też przez osoby własnoręcznie wykonujące drobne prace naprawcze w swoich mieszkaniach. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, co umożliwia Ci bezproblemowe wybranie modelu najlepiej spełniającego Twoje potrzeby.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     Kod produktu5906340674176