icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wodomierze

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Wodomierze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Konsola wodomierza Ferro DN15 komplet

Konsola wodomierza Ferro DN15 komplet

95,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Widoczny tutaj produkt będzie stanowił przydatny zestaw elementów Twojej instalacji wodnej. Możesz wykorzystać go do usprawnienia pracy wodomierza, ponieważ odciąży go z naprężeń i drgań instalacji. Konsola ta posiada przyłącza teleskopowe wykonane z mosiądzu oraz stalowy uchwyt pomalowany proszkowo, dzięki czemu jest ona wysoce odporna na korodowanie.

   Cechy i zalety

    Prezentowany tutaj produkt może stanowić funkcjonalny zestaw elementów Twojej instalacji wodnej, który sprawi, że będzie ona działała sprawnie i w pożądany przez Ciebie sposób. Konsola ta służy do wsparcia pracy takich akcesoriów zasilających jak wodomierze – dzięki jej zastosowaniu zapewnisz mu ochronę przed naprężeniami i drganiami instalacji. Produkt ten został wykonany przy użyciu mosiężnych przyłączy oraz malowanej proszkowo rączki, dzięki czemu będzie odporny na szkodliwe działanie wody i wilgoci, zachowując swój wygląd i funkcje na długi czas. Konsola ta będzie regulować długość gniazda wodomierza oraz spełniać rolę jego zabezpieczenia, sprawiając że Twoja instalacja wodna będzie działała odpowiednio i rzadko ulegała usterkom.

    • Regulowany rozstaw przyłączy
    • Możliwość założenia plomby
    • Przyłącza wykonane z mosiądzu

    Specyfikacja techniczna

    MarkaFerro
    MateriałMosiądz i stal
    Kod produktu5901095651748