Zobacz więcej Wodomierze

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Wodomierze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Konsola wodomierza Ferro DN20 komplet

Konsola wodomierza Ferro DN20 komplet

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedstawiony tutaj produkt może stanowić element Twojej instalacji wodnej, który będzie pełnił funkcję wsparcia prawidłowej pracy wodomierza. Konsola ta sprawi, że urządzenie zasilające będzie zabezpieczone przed naprężeniami tworzącymi się podczas działania systemu. Model ten został wykonany z materiałów, które są odporne na proces korodowania, dzięki czemu posłuży Ci on przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Widoczny tutaj produkt może znaleźć zastosowanie w Twojej instalacji wodnej, usprawniając jej funkcjonowanie i chroniąc przed usterkami. Konsola ta jest zestawem elementów, które wspierają pracę wodomierza, tworząc dla niego odpowiednie warunki. Dzięki niej zapobiegniesz drganiom i naprężeniom całej instalacji wodnej, które mogłyby negatywnie wpływać na działanie urządzenia zasilającego. Konsola została wyposażona w teleskopowe przyłącza wykonane z mosiądzu oraz malowany proszkowo stalowy uchwyt, dzięki czemu została zabezpieczona przed szkodliwym działaniem wody i wilgoci – jest więc odporna na korodowanie i będzie służyć Ci przez długi czas. Prezentowany tutaj produkt posiada również w swoim zestawie odpowiednie uszczelki, zapewniające jego odpowiednie funkcjonowanie.

    • Regulowany rozstaw przyłączy
    • Możliwość założenia plomby
    • Przyłącza wykonane z mosiądzu

    Specyfikacja techniczna

    MarkaFerro
    MateriałMosiądz i stal
    Kod produktu5901095651731