Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do podłóg

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Korek natryskowy Bostik 3070 500 ml

Korek natryskowy Bostik 3070 500 ml

48,99
/ szt.
97,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Korek natryskowy doskonale sprawdzi się w roli dylatacyjnej masy uszczelniającej. Masa jest dość gęsta, dlatego też skutecznie zmniejszy przepływ zimna i ciepła. Świetnie nadaje się do stosowania w roli izolacji między ościeżnicą a murem, a także jako uzupełnienie korka tradycyjnego w dylatacjach, podłogach z korka i boazeriach korkowych.

   Cechy i zalety

    Korek natryskowy z pewnością przyda się podczas najróżniejszych prac wykończeniowych w domu. Pomoże Ci w uszczelnieniu okien, wypełniając przestrzeń pomiędzy ościeżnicą a murem. Doskonale sprawdzi się również w roli uzupełnienia przestrzeni dylatacyjnej pomiędzy podłogą a ścianą, a także fug w miejscach połączeń elementów budowlanych. Wykonana z jego pomocą spoina będzie elastyczna, lecz jednocześnie wyjątkowo gęsta – dzięki temu zmniejszy przepływ zimna i ciepła, poprawiając izolację termiczną pomieszczenia. Masa wykazuje również odporność na nacisk, naprężenie i rozciąganie, co zapewnia jej dłuższą żywotność. W naszym asortymencie znajdziesz również ten preparat w opakowaniach o większej lub mniejszej pojemności.

     Specyfikacja techniczna

     KolorJasny brązowy
     Kod produktu4008373102280