LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Części zamienne do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Korek oleju pilarki NAC SPS01-45
Strzałka w prawo

Korek oleju pilarki NAC SPS01-45

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Polecane akcesorium do pilarki spalinowej to jeden z bardziej przydatnych elementów, który zabezpiecza wlew oleju przed wypłynięciem płynu na zewnątrz, a dodatkowo chroni przed zanieczyszczeniami. Produkt dzięki wykonaniu z tworzywa sztucznego cechuje się wysoką trwałością, a gumowa przyłączka sprawia, że na pewno go nie zawieruszysz.

   Cechy i zalety

    Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem ogrodu lub działki, zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, ile pracy i wysiłku wymaga utrzymanie terenu w miłym dla oka stanie. Do pielęgnacji zieleni oraz wycinki nadmiernie rozrośniętych drzewek i krzewów potrzebujesz odpowiedniego, sprawnie działającego sprzętu. Proponowany korek oleju jest jednym z ważniejszych akcesoriów pilarki spalinowej, która jest narzędziem niezwykle przydatnym w każdym domowym gospodarstwie. Korek szczelnie zatyka wlew oleju, przez co płyn nie wydostaje się na zewnątrz i dodatkowo chroni pojemnik przed zanieczyszczeniami. Produkt został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, a gumowa przyłączka zabezpiecza go przed zgubieniem. Oprócz tego korek posiada wygodny i poręczny uchwyt, co znacznie ułatwia korzystanie z narzędzia.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałTworzywo sztuczne, guma i stal
     KompatybilnośćSps01-45, 02-45, 01-52, 01-38, ttbc4500, ttbc5200
     Kod produktu5907510487633