Zobacz więcej Kształtki kanalizacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kształtki kanalizacyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Korek PCV Pipelife 110 mm
Strzałka w prawo

Korek PCV Pipelife 110 mm

9,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Korek to zaślepka do rur kanalizacyjnych, która umożliwia ich szczelne zaślepianie. Dzięki niej będziesz mógł zamknąć obieg systemu. Element ten wykonany został z utwardzonego polichlorku winylu, który cechuje się dobrą wytrzymałości. Mocowany jest na wcisk, więc jego montaż przebiega szybko i sprawnie. Element jest dostępny w różnych średnicach.

   Cechy i zalety

    Korek znajduje zastosowanie w systemach kanalizacyjnych – przeznaczony jest do szczelnego zamknięcia zakończeń systemów kanalizacyjnych. Umożliwia na przykład zaślepienie nieużywanych wyjść trójników lub czwórników. Element wyprodukowano z materiału PCV-U – jest to utwardzony polichlorek winylu, który cechuje się wysoką wytrzymałością na pękanie i działanie detergentów zawartych w ściekach odprowadzanych z budynków mieszkalnych i gospodarczych. Element w kolorze pomarańczowym wskazuje, gdzie kończy się przebieg instalacji. Jest mocowany na wcisk, co ułatwia w razie konieczności jego szybkie zdemontowanie, co jest rozwiązaniem przydatnym w przypadku, gdy w przyszłości planujesz rozbudować kanalizację o dodatkowe elementy. Korek jest dostępny w różnych średnicach.

    • Wysoka odporność na korozję i oddziaływanie chemiczne, biologiczne
    • Wysoka wytrzymałość
    • Niski ciężar
    • Gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się tłustych substancji
    • Wysoka trwałość

    Specyfikacja techniczna

    NormaISO 9001:2008
    KolorPomarańczowy
    MateriałPVC
    Kod produktu5905485421591