Zobacz więcej Kształtki kanalizacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kształtki kanalizacyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Korek Pipelife 160 mm
Strzałka w prawo

Korek Pipelife 160 mm

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Korek umożliwia zaślepienie rury kończącej instalację kanalizacyjną. Charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością mechaniczną – został wykonany z utwardzonego polichlorku winylu. Mocuje się go na wcisk, co umożliwia również łatwy demontaż w przypadku rozbudowy instalacji o dodatkowe rury. Dostępny jest w różnych średnicach.

   Cechy i zalety

    Korek to element zaślepiający do rur. Produkt jest przeznaczony do szczelnego zamknięcia zakończeń systemów kanalizacyjnych, które odprowadzają ścieki w budynkach mieszkalnych i gospodarczych. Element został wykonany z materiału PCV-U, dzięki czemu jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia całej instalacji trwałość. Zaślepka służy na przykład do zakańczania nieużywanych wyjść trójników i czwórników. Materiał w kolorze pomarańczowym jest dobrze widoczny i łatwiej dzięki temu odnaleźć koniec przebiegu instalacji. Korek mocuje się na wcisk – w razie potrzeby rozbudowania instalacji o kolejną rurę można go równie łatwo zdemontować, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. W naszej ofercie znajdziesz również inne potrzebne elementy do budowy szczelnego systemu kanalizacji.

    • Wysoka odporność na korozję i oddziaływanie chemiczne, biologiczne
    • Wysoka wytrzymałość
    • Niski ciężar
    • Gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się tłustych substancji
    • Wysoka trwałość

    Specyfikacja techniczna

    NormaISO 9001:2008
    KolorPomarańczowy
    MateriałPVC
    Kod produktu5905485421614