icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria łazienkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Korek syfonu do zlewozmywaka Jano

Korek syfonu do zlewozmywaka Jano

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Korek syfonu do zlewozmywaka Jano wykorzystasz w kuchni. Produkt posłuży Ci do szczelnego zamknięcia odpływu. Element wykonany z gumy jest elastyczny, dlatego dopasuje się do otworu. Produkt ma wygodny uchwyt, więc bez trudu go wyciągniesz. Element wykonany z gumy charakteryzuje się odpornością na wodę i wytrzymałością.

   Cechy i zalety

    Korek syfonu do zlewozmywaka Jano przyda Ci się w kuchni. Produkt umożliwi zamknięcie odpływu i napełnienie zlewu. Dzięki temu umyjesz ręcznie naczynia, a wykorzystanie miski nie będzie konieczne. Akcesorium marki Jano wykonano z wytrzymałej gumy. Dzięki temu korek jest elastyczny, co daje gwarancję szczelnego zamknięcia syfonu. Gumowy element charakteryzuje się niewrażliwością na wodę. Produkt jest odporny na rdzewienie, więc posłuży Ci wielokrotnie. Korek syfonu do zlewozmywaka Jano jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym. Dzięki temu dopasujesz produkt do aranżacji kuchni. W naszym asortymencie znajdziesz także mniejszą wersję gumowego korka, który jest przeznaczony do umywalki łazienkowej.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu50mm
     MateriałGuma
     Kod produktu5908289684780