Zobacz więcej Wentylatory osiowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Wentylatory osiowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Korpus wentylatora Awenta Silent 100
Strzałka w prawo

Korpus wentylatora Awenta Silent 100

79,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Korpus wentylatora z serii Silent cechuje się bardzo niskim poziomem głośności pracy. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w domu, w którym mieszkają małe dzieci o delikatnym śnie – nie obudzisz ich, korzystając z łazienki w porze nocnej. Produkt możesz zastosować zarówno do wentylowania łazienki, jak i kuchni. Prezentowany model dostępny jest w uniwersalnym rozmiarze.

   Cechy i zalety

    Wentylator w Twojej łazience pracuje tak głośno, że idąc do niej w porze nocnej, obawiasz się, iż obudzisz pozostałych domowników? Nie będziesz musiał się tym przejmować, kiedy wymienisz jego korpus na prezentowany tutaj model. Pochodzący z serii Silent wentylator charakteryzuje się bowiem bardzo niskim poziomem głośności. Dzięki temu jego praca nie będzie nikomu przeszkadzać ani zakłócać ciszy panującej w domu. Ponadto produkt ten cechuje się niewielkim zużyciem energii elektrycznej, przez co przyczyni się także do zwiększenia oszczędności w gospodarstwie domowym. Obie te zalety wynikają z zastosowania nowoczesnej technologii w budowie śmigła. Wypróbuj u siebie w domu i przekonaj się sam! Sprawdź także panele dekoracyjne do przykrycia wentylatora.

    • Nowoczesny

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Średnica wlotu100mm
    SeriaSystem+
    Moc w watach4.5W
    Kod produktu5905033310087