Przejdź do treści

teraz AŻ do 30 rat RRSO 0%! szczegóły >>

Kosa spalinowa NAC 25,5/42 cm

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
398  / szt.
Sprawdź wysokość rat w systemie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kosa spalinowa NAC 25,5/42 cm to praktyczne narzędzie do wykaszania traw i zarośli w Twoim ogrodzie. Wyposażona w mocny silnik i szeroką głowicę, umożliwia szybkie i efektywne porządkowanie terenu. Ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodę podczas pracy, a możliwość użycia zarówno żyłki, jak i tarczy tnącej zwiększa wszechstronność urządzenia. Z tą kosą łatwo zadbasz o estetykę zielonych przestrzeni.

Cechy i zalety

Wydajność i komfort pracy idą w parze dzięki funkcjonalnej kosie spalinowej wyposażonej w mocny silnik dwusuwowy o pojemności 25,4 cm³ i mocy 1,02 KM. Zastosowanie automatycznego podawania żyłki oraz możliwość wymiany głowicy na tarczę tnącą pozwala dopasować urządzenie do różnorodnych zadań – od precyzyjnego wykaszania traw po usuwanie gęstych zarośli. Ergonomiczny, rowerowy uchwyt zapewnia pewny chwyt i precyzyjne prowadzenie, co przekłada się na wygodę nawet podczas dłuższej pracy. Kosa spalinowa NAC 25,5/42 cm sprawdzi się zarówno w przydomowych ogrodach, jak i na większych terenach zielonych. Szerokość koszenia do 42 cm umożliwia szybkie i efektywne działanie, a solidna konstrukcja gwarantuje trwałość urządzenia. W zestawie znajduje się uprząż, głowica żyłkowa, tarcza tnąca oraz pojemnik na mieszankę paliwową. Produkt spełnia wymagania norm bezpieczeństwa i posiada oznaczenie CE, a poziom drgań i hałasu został ograniczony dla większego komfortu użytkownika.

  • Mocny i wydajny silnik 25,4 cm³ zapewnia optymalne osiągi przy niskim zużyciu paliwa
  • Duża szerokość koszenia – 42 cm (żyłka) lub 25,5 cm (tarcza) dla maksymalnej efektywności
  • Prosty rozruch i wygodna obsługa – idealna zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników domowych
  • Ergonomiczny uchwyt – pewny chwyt i precyzyjne prowadzenie
  • Wszechstronność – możliwość stosowania żyłki i tarczy tnącej

Informacje prawne

  • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

Specyfikacja techniczna

Typ produktuKosa
MarkaNAC
Nazwa/numer modeluBP254-07-V
Długość produktu1700mm
Szerokość produktu60mm
Waga produktu5.9kg
Typ głowicy tnącejŻyłka
Średnica ostrza25.5mm
Typ silnikaSpalinowy
Cykl pracy2-suwowy
Moc silnika1.02hp
Moc w watach750W
Producent silnikaBez marki
Typ paliwaBenzyna
Sposób podawaniaAutomatyczny
Pojemność zbiornika paliwa0.45L
Typ rękojeściErgonomiczny
Typ uchwytuRowerowy
Długość trzonka140mm
System tłumienia wibracjiBrak systemu antywibracyjnego
Poziom drgań7.5m/s²
Poziom hałasu112dB(A)
Funkcja krawędziowaniaBez funkcji krawędziowania
W zestawieUprząż, głowica żyłkowa, tarcza tnąca, pojemnik na mieszankę, podkładki mocowania tarczy tnącej
PrzeznaczenieWykaszanie traw, zarośli
NormaSpełnia wymagania następujących norm zharmonizowanych: EN ISO 11806-1:2011, EN ISO 14982:2009, EN ISO 3744:2010, EN ISO 22868:2021-08
Gwarancja producenta2 lata
Szczegóły gwarancjiZgodnie z instrukcją obsługi
Kod produktu5902490787148

Pobierz pliki PDF

Deklaracja Zgodności

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi

Producent / osoba odpowiedzialna w UE

Osoba odpowiedzialna w UE

NAC SP Z O.O.

Adres

Al. Krakowska 39

Raszyn

mazowieckie

09-090

Polska

Kontakt

Opinie
2.33 / 5(3 opinii)

Bartek1990 - 5 / 5 - 6.07.2026

Jak za tą cenę kosa super. Zrobiła to co miała zrobić czyli skosiła chaszcze, poradziła sobie nawet z gałęziami grubości ok. 1cm. Warta swojej ceny. Odpalanie bezproblemowe

AndrzejX - 1 / 5 - 8.11.2025

Uruchomienie silnika graniczy z cudem

Odpalenie silnika wymaga dużej wytrzymałości i cierpliwości. Z powodu zmęczenia oraz konieczności suszenia świecy, jeden cykl uruchomienia zajmował mi – z przerwami – czasami kilkanaście minut. Dodatkowo mocowanie osłony tarczy/szpuli z żyłką wykonane jest z tak cienkiej blachy, że podczas koszenia krzaków wyginało się ono pod naciskiem łodyg.

piho - 1 / 5 - 16.06.2025

nie wart żadnych pieniędzy

pomijam fakt, że słaby jak ratlerek w narkozie, to nie pozwala się uruchomić... świeca zalana po pierwszym kręceniu. sprzęt nie wart jakiej kolwiek ceny. Stracony czas na próby uruchomienia tego czegoś. omijajcie szerokim łukiem - serio!!!! chciałem to urządzenie do sporadycznych lekkich prac - nie nadaje się do żadnych... daję jedną * ponieważnie można cyba niżej