icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kostka brukowa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Kostka brukowa

Strzałka w prawo

Kostka brukowa Polbruk Westa 4 cm szara

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kostka brukowa Polbruk Westa 4 cm szara
Strzałka w prawo
54,98
/ m2
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kostka brukowa Westa w kolorze szarym to sposób na trwałe wykończenie powierzchni chodników, tarasów lub ścieżek. Uniwersalny produkt możesz wykorzystać na swojej posesji, ale także użyć go do stworzenia ciągów komunikacyjnych w przestrzeni publicznej. Wykonanie z trwałego materiału sprawia, że wyłożona powierzchnia będzie solidna i posłuży przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Kostka brukowa Westa w kolorze szarym to wyjątkowo trwały materiał, który posłuży Ci do dekoracyjno-ochronnego wykończenia podłoża. Ma postać gładkiej, kwadratowej kostki, która dzięki wykonaniu z wytrzymałego materiału jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Zachowa swoje walory estetyczne mimo dużych opadów czy niskich temperatur, służąc Ci bezawaryjną pracą przez długi czas. Produkt jest bardzo uniwersalny, ponieważ możesz go zastosować do wytyczenia ścieżek lub chodników na swojej posesji lub wyłożyć dekoracyjnie podjazd. Dodatkowo materiał wzmocni powierzchnie skarp lub niedużych wzniesień. Szary odcień będzie świetnie się komponował z zielenią ogrodu. Aby urozmaicić kompozycję warto połączyć szarą kostkę z innym odcieniem – grafitowym.

   Specyfikacja techniczna

   Grubość produktu40mm
   GamaWesta
   Typ opakowaniam2
   KolorSzary płukany
   Kod produktu3663602233275