icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Zestawy kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Wkłady i piece kominkowe

Strzałka w prawo

Zestawy kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kosz filcowy Blyss Brunico na drewno

Kosz filcowy Blyss Brunico na drewno

138
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dostępny tutaj kosz na drewno został wykonany z trwałego i sztywnego filcu. Pojemnik świetnie nadaje się do przenoszenia i przechowywania drewna oraz rozpałki. Kosz na drewno sprawia, że wokół kominka panuje porządek, a pomieszczenie zyskuje estetyczny wygląd. Dostępny tutaj pojemnik jest w kolorze czarnym, wśród naszego asortymentu znajdziesz również kosze w innych kolorach.

  Cechy i zalety

  Kosz filcowy na drewno to produkt, który ułatwia przechowywanie opału oraz utrzymanie porządku wokół kominka. Wykorzystując poręczny pojemnik z łatwością przyniesiesz odpowiednią ilość drewna i estetycznie je ułożysz przy kominku. Kosz łatwo przenieść w inne miejsce w razie potrzeby, na przykład podczas porządków. Przygotowane do spalenia drewno i rozpałka mogą leżeć w okolicy kominka, nie przeszkadzając w codziennych czynnościach. Kosz został wykonany ze sztywnego filcu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Można go również wygodnie wytrzepać, gdy na dnie zbiorą się trociny. Dzięki pojemnikowi w okolicy kominka będzie panował porządek i będzie się ona prezentować estetycznie. W naszej ofercie znajdziesz również inne pojemniki na drewno.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorCzarny
   MateriałFilc
   Kod produktu5052931541263