icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zestawy kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Wkłady i piece kominkowe

Strzałka w prawo

Zestawy kominkowe

Strzałka w prawo

Kosz filcowy Blyss Brunico na drewno

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kosz filcowy Blyss Brunico na drewno
138
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dostępny tutaj kosz na drewno został wykonany z trwałego i sztywnego filcu. Pojemnik świetnie nadaje się do przenoszenia i przechowywania drewna oraz rozpałki. Kosz na drewno sprawia, że wokół kominka panuje porządek, a pomieszczenie zyskuje estetyczny wygląd. Dostępny tutaj pojemnik jest w kolorze czarnym, wśród naszego asortymentu znajdziesz również kosze w innych kolorach.

  Cechy i zalety

  Kosz filcowy na drewno to produkt, który ułatwia przechowywanie opału oraz utrzymanie porządku wokół kominka. Wykorzystując poręczny pojemnik z łatwością przyniesiesz odpowiednią ilość drewna i estetycznie je ułożysz przy kominku. Kosz łatwo przenieść w inne miejsce w razie potrzeby, na przykład podczas porządków. Przygotowane do spalenia drewno i rozpałka mogą leżeć w okolicy kominka, nie przeszkadzając w codziennych czynnościach. Kosz został wykonany ze sztywnego filcu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Można go również wygodnie wytrzepać, gdy na dnie zbiorą się trociny. Dzięki pojemnikowi w okolicy kominka będzie panował porządek i będzie się ona prezentować estetycznie. W naszej ofercie znajdziesz również inne pojemniki na drewno.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorCzarny
   MateriałFilc
   Kod produktu5052931541263