icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zestawy kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Wkłady i piece kominkowe

Strzałka w prawo

Zestawy kominkowe

Strzałka w prawo

Kosz kominkowy Blyss Nero

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kosz kominkowy Blyss Nero
92,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prezentowany produkt ułatwi Ci przenoszenie oraz składowanie elementów opałowych przeznaczonych do Twojego kominka. Dzięki niemu drewno będzie elegancko prezentowało się w Twoim salonie, a Ty nie będziesz musiał go trzymać na podłodze lub w nieestetycznym worku. Kosz jest estetycznie wykończony, a jego czarny kolor sprawia, że wkomponujesz go w każdą kolorystykę wnętrza.

  Cechy i zalety

  Kosz pozwoli Ci w prosty sposób przetransportować, a następnie składować wybrane przez Ciebie elementy opałowe. Umieszczając go w salonie sprawisz, że leżące na nim drewno będzie tworzyć elegancką całość z Twoim kominkiem. Nie będziesz już musiał przechowywać go w nieciekawie wyglądających workach lub bezpośrednio na podłodze -wprowadzisz porządek do całego pomieszczenia. Produkt wykonano ze stali, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Przyczynia się to do jego długiej żywotności, a Tobie pomoże zaoszczędzić na zakupie nowego modelu. Kosz został estetycznie wykończony, możesz wykorzystać go jako niebanalną ozdobę Twojego salonu. Jego czarny kolor pasuje do każdej kolorystyki wnętrza, dlatego możesz zaaranżować go w każde pomieszczenie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorCzarny
   MateriałStal kuta
   Kod produktu5908305614791