icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zestawy kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Wkłady i piece kominkowe

Strzałka w prawo

Zestawy kominkowe

Strzałka w prawo

Kosz kominkowy Blyss Ottone

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kosz kominkowy Blyss Ottone
138
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Produkt ten to prosty sposób na przetransportowanie elementów opałowych do Twojego paleniska. Umożliwi Ci także składowanie przyniesionego już drewna w niebanalny sposób. Kosz dobrze komponuje się z różnymi typami kominków, tworzy z nimi spójną, elegancką całość. Wyrób utrzymany został w kolorze antycznego mosiądzu, co sprawia, że będzie pasował do każdego klasycznego wnętrza w Twoim domu.

  Cechy i zalety

  Prezentowany kosz posłuży Ci nie tylko do przenoszenia, ale także do późniejszego składowania drewna w Twoim salonie. Od teraz składowanie elementów opałowych bezpośrednio na podłodze lub w nieestetycznych workach nie będzie konieczne. Produkt ten sprawi, iż drewno stworzy spójną, elegancką całość wraz z Twoim kominkiem. Kosz stanie się niebanalną ozdobą Twojego pomieszczenia. Wyrób został wykonany z wytrzymałego na wszelakie uszkodzenia materiału, dzięki czemu długo nie będziesz musiał zastępować go nowym modelem. Przez wiele lat będziesz mógł cieszyć się z jego użytkowania, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Kosz został estetycznie wykończony, utrzymano go w kolorystyce antycznego mosiądzu. Możesz wkomponować go w każde klasyczne wnętrze.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Długość produktu480mm
   W zestawie1 kosz kominkowy
   KolorAntyczny mosiądz
   Kod produktu5908305614807