Zobacz więcej Kosze na bieliznę

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Kosze na bieliznę

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kosz na bieliznę Curver Infinity 60 l szary
Strzałka w prawo

Kosz na bieliznę Curver Infinity 60 l szary

54,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W każdej łazience powinien znaleźć się praktyczny kosz na bieliznę. Pojemnik Infinity Knit przeznaczony jest do przechowywania odzieży do czasu jej wyprania, by nie mieszała się z czystymi ubraniami, a jednocześnie nie rzucała w oczy. Kosz na bieliznę wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest łatwe do utrzymania w czystości. Nowoczesne wzornictwo produktu sprawia, że świetnie komponuje się z wieloma aranżacjami przestrzeni.

   Cechy i zalety

    Praktyczny i elegancki kosz na bieliznę to niezbędny element funkcjonalnie urządzonej i dobrze zorganizowanej przestrzeni w łazience. Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego kosz na bieliznę Infinity Knit przeznaczony jest do przechowywania odzieży do czasu jej wyprania. Kosz można ustawić nie tylko w łazience, ale równie dobrze sprawdzi się w pralni czy suszarni. Produkt charakteryzuje się prostym, nowoczesnym wzornictwem i klasycznym, szarym kolorem, dzięki czemu idealnie komponuje się z modernistycznymi aranżacjami, a jednocześnie pozostaje dyskretny i nie rzuca się w oczy po wejściu do pomieszczenia. Prezentowany kosz na bieliznę można w razie potrzeby myć pod wodą, dzięki temu możesz zadbać o higieniczną czystość w całej łazience. Kosz wyposażony jest w praktyczną pokrywę, która umożliwia szybkie włożenie i wyjęcie odzieży, a specjalne małe otworki zapewniają właściwą wentylację powietrza. Kosz posiada dwa poręczne uchwyty do przenoszenia.

    • Proste kształty inspirowane stylem skandynawskim; otwory zapewniają cyrkulację powietrza; kosz nie wymaga stosowania dodatkowego worka chroniącego bieliznę

    Specyfikacja techniczna

    MarkaCurver
    Pojemność60L
    Pokrywa w zestawiePokrywa w zestawie
    Kolorszary
    Kod produktu3253924754017