icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zestawy kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Wkłady i piece kominkowe

Strzałka w prawo

Zestawy kominkowe

Strzałka w prawo

Kosz na drewno czarny

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kosz na drewno czarny
218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kosz na drewno to produkt, który umożliwi Ci wygodne transportowanie i przechowywanie drewna kominkowego. Produkt jest wyposażony w poręczny uchwyt, dlatego za jego pomocą przeniesiesz szczapy drewna z drewutni w pobliże kominka i dzięki temu będziesz mógł łatwo podtrzymywać ogień. Kosz ma czarną barwę i eleganckie wykończenie, dlatego będzie stanowił dodatkową dekorację.

  Cechy i zalety

  Zaopatrując się w kosz na drewno, zyskasz możliwość wygodnego transportowania drewna kominkowego. Za pomocą kosza przeniesiesz szczapki z drewutni w pobliże kominka i dzięki temu będziesz mógł podtrzymywać ogień. Kosz jest bowiem wyposażony w poręczny uchwyt, dlatego transport drewna za jego pomocą jest łatwy i wygodny. Ponadto kosz może Ci służyć do przechowywania drewna, dlatego jeśli w pobliżu kominka nie masz żadnego zasobnika na drewno, kosz sprawdzi się w tej roli znakomicie. Dodatkowo będzie on stanowił ozdobę aranżacji, ponieważ ma nowoczesne wzornictwo, co podkreśla jego czarna barwa. Taki element wystroju będzie szczególnie dobrze wyglądał w pomieszczeniach urządzonych zgodnie z aktualnymi wnętrzarskimi trendami.

  • Lekki
  • Pojemny
  • Nowoczesny wygląd

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  W zestawiekosz kominkowy
  KolorCzarny
  MateriałStal i sklejka
  Kod produktu5903206052918