icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kosze na drewno

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Akcesoria kominkowe

Strzałka w prawo

Kosze na drewno

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kosz na drewno miedziany

Kosz na drewno miedziany

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kosz na drewno to produkt, który wykorzystasz w sezonie grzewczym. Umożliwi Ci on wygodne przenoszenie oraz składowanie drewna kominkowego. Dzięki niemu nie tylko łatwiej przetransportujesz opał z drewutni, ale także będziesz mógł go przechowywać w elegancki sposób przy kominku. Kosz bowiem jest utrzymany w atrakcyjnym wzornictwie i ma miedzianą barwę.

   Cechy i zalety

    Kosz na drewno znajdzie zastosowanie w Twoim gospodarstwie domowym w okresie jesienno-zimowym. Będzie on bowiem przydatny podczas przenoszenia drewna z drewutni w pobliże kominka. W rezultacie dzięki niemu będziesz mógł przenieść więcej szczap drewna, niż gdybyś miał to zadanie wykonać własnoręcznie. Ponadto w koszu możesz przechowywać drewno, co sprawi, że będzie się ono prezentować efektownie i ozdobi pobliże kominka. Kosz jest bowiem utrzymany w atrakcyjnym wzornictwie i ma interesująca miedzianą barwę. Kolejnym atutem produktu jest wytrzymałość – kosz wykonano ze stali oraz sklejki, dlatego będzie Ci służył w nienagannym stanie podczas kolejnych sezonów grzewczych. W naszej ofercie znajdziesz też szereg innych akcesoriów kominkowych.

    • Lekki
    • Pojemny
    • Nowoczesny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    W zestawiekosz kominkowy
    KolorMiedziany
    MateriałStal i sklejka
    Kod produktu5903206052925