icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kosze i worki na śmieci

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Kosze i worki na śmieci

Strzałka w prawo

Kosz na śmieci Tazetta Swing 8 l

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kosz na śmieci Tazetta Swing 8 l
Strzałka w prawo
39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kosz z serii Tazetta jest pojemnikiem o niewielkich wymiarach i pojemności, który sprawdzi się np. w biurze czy domowym gabinecie. Wykonano go z polipropylenu, więc jest lekki, a także wyposażono go w pokrywę typu Swing – można otwierać ją z dwóch stron. Powłoka produktu jest odporna na odciski palców, co pomaga zachować go w czystości. Sprawdź również propozycje innych koszów na śmieci w ofercie sklepów Castorama.

  Cechy i zalety

  Duży kosz na śmieci trudno zmieścić pod biurkiem lub obok niego, tak by nie ograniczał swobody ruchów lub nie rzucał się w oczy. Lepszym rozwiązaniem jest w tym wypadku prezentowany produkt, który dzięki niewielkim rozmiarom bez trudu umieścisz w wybranym miejscu. Ponieważ wyposażony został w wahadłową pokrywę typu Swing, można otwierać go z dwóch stron – doskonale sprawdzi się więc ustawiony pomiędzy dwoma biurkami. Polipropylen wykorzystany do produkcji kosza powoduje, że jest on lekki oraz łatwy w czyszczeniu, a dodatkowym atutem jest fakt, że na jego powierzchni nie są widoczne odciski palców. Dzięki temu łatwiej jest utrzymać go w czystości. Poznaj wszystkie produkty z serii Tazetta w ofercie sklepu Castorama i zamów wybrany z nich online!

  • Odporny na rdzę
  • Wahadłowa pokrywa umożliwia otwieranie kosza z dwóch stron
  • Lekki i łatwy do przenoszenia

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  GamaTazetta
  Objętość8L
  KolorSzary
  MateriałPolipropylen (PP)
  Kod produktu3663602791737