Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kotew płatwiowa Simpson lewa 34,5 x 210 x 2 mm
Strzałka w prawo

Kotew płatwiowa Simpson lewa 34,5 x 210 x 2 mm

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kotew płatwiowa umożliwia trwałe zespolenie drewnianych belek. Produkt sprawdzi się podczas budowy dachu jako element łączący krokwie z murłatą. Do jego produkcji wykorzystano stal o bogatych właściwościach antykorozyjnych, co zapewni Twoim budowlom długotrwałą stabilność. Produkt z łatwością przymocujesz do wybranej powierzchni poprzez zastosowanie klasycznych elementów mocujących – gwoździ i wkrętów.

   Cechy i zalety

    Kotew płatwiową wykorzystasz na placu budowy oraz podczas prac remontowych – jako element łączący drewniane belki pod kątem prostym. Możesz go zastosować jako łącznik płatwi lub też do połączenia krokwi z murłatą. Dzięki zastosowaniu złącza zabezpieczysz strukturę dachu, chroniąc przed wiatrem krokwie znajdujące się na wiązarach. Produkt posiada optymalnie rozstawione otwory, umożliwiające wbicie gwoździ lub zastosowanie wkrętów. Dzięki wytrzymałej budowie, odporna na szkodliwe działanie korozji kotew będzie pewnym i stabilnym łącznikiem – możesz ją wykorzystać do pracy w wilgotnym środowisku, narażonym na szkodliwy wpływ warunków zewnętrznych. W naszym asortymencie znajdziesz produkty tego typu również w innych rozmiarach.

    • Europejska aprobata techniczna 07/0137, Deklaracja właściwości użytkowych e07-0137

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    MarkaSimpson
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5701953004040