Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kotew płatwiowa Simpson prawa 34,5 x 210 x 2 mm
Strzałka w prawo

Kotew płatwiowa Simpson prawa 34,5 x 210 x 2 mm

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kotew płatwiowa łączy drewniane elementy wchodzące w skład konstrukcji domowego i przydomowego użytku. Sprawdzi się również podczas renowacji starych budynków. Trwała, odporna na korodowanie budowa złącza umożliwi Ci jego zastosowanie podczas prac w wilgotnym środowisku. Element przykręcisz do podłoża przy pomocy wkrętów lub wbitych gwoździ.

   Cechy i zalety

    Kotew płatwiowa prawa posłuży Ci podczas budowy drewnianych konstrukcji jako łącznik belek. Produkt umożliwia połączenie elementów pod kątem prostym, nadając im trwałe zespolenie. Złącze sprawdzi się podczas budowy domu – dzięki jego wykorzystaniu stabilnie i bezpiecznie połączysz krokwie z murłatą. Element posiada trwałą i odporną na wyginanie budowę, przez co możliwe jest jego wykorzystanie podczas prac z dużym obciążeniem. Dodatkowo wyróżnia się wysokimi właściwościami antykorozyjnymi, dzięki czemu nie traci swojej wytrzymałości pomimo styczności z wilgocią. W naszym bogatym asortymencie złącze dostępne jest w różnych rodzajach i rozmiarach, przez co z łatwością dobierzesz produkt pasujący do wymiarów Twoich elementów konstrukcyjnych.

    • Europejska aprobata techniczna 07/0137, Deklaracja właściwości użytkowych e07-0137

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    MarkaSimpson
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5701953004057