Zobacz więcej Kotwy mechaniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kotwy mechaniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kotwa montażowa do ościeżnic 10 x 202 mm

Kotwa montażowa do ościeżnic 10 x 202 mm

6,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kotwa tulejowa jest elementem mocującym, który wyróżnia się szerokim wachlarzem zastosowań. Z powodzeniem wykorzystasz ją do stworzenia trwałych, solidnych, a także estetycznych łączeń. Przede wszystkim polecana jest do mocowania ram okiennych oraz ościeżnic metalowych w podłożach wykonanych z betonu, betonu komórkowego, metalu oraz cegieł.

   Cechy i zalety

    Kotwy montażowe do ościeżnic znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkalnym. Świetnie sprawdzają się w szeregu prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Oferowany model kotwy przyda się przy montażu różnego rodzaju okien i ościeżnic drzwiowych w domu lub mieszkaniu. Elementy drewniane czy metalowe zamocujesz bez problemu w podłożu wykonanym z betonu, cegieł czy betonu komórkowego. Kotwa wyprodukowana została ze stali pokrytej warstwą cynku, dzięki czemu metal nie będzie korodował pod wpływem wilgoci. Właściwie zastosowana kotwa gwarantuje trwałe, stabilne i estetyczne mocowanie na długie lata użytkowania. Produkt sprzedawany jest w pojedynczych sztukach. Jeśli potrzebujesz kotwy o odmiennych rozmiarze lub budowie zapoznaj się z ofertą sklepu Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     PowłokaOcynkowany
     MateriałStal
     Typ produktuKotwica ramowa
     PrzeznaczenieElementy drewniane, metalowe drzwi, ramy okienne, beton, cegły, beton komórkowy, cegły dziurawki
     Kod produktu5905458019794