Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kotwy mechaniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kotwy mechaniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kotwa montażowa do ościeżnic 10 x 72 mm

Kotwa montażowa do ościeżnic 10 x 72 mm

3,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana kotwa montażowa stanowi element mocujący o dużej uniwersalności i wielu zastosowaniach podczas wykonywania prac budowlanych, remontowych oraz wykończeniowych. Sprawdza się ona przede wszystkim podczas montownia ościeżnic okiennych i drzwiowych . W trwały i solidny sposób połączy elementy wytworzone z różnych materiałów zapewniając wytrzymałość i solidne spoiwo na lata.

   Cechy i zalety

    Kotwa montażowa znajduje wiele zastosowań w obszarze budownictwie mieszkaniowego. Dzięki wykorzystaniu odpowiedniego modelu kotwy stworzysz system łączenia, który w stabilny i mocny sposób połączy dwa elementy wykonane z różnych materiałów. Model ten zastosujesz podczas montażu okien i drzwi. Produkt o uniwersalnym przeznaczeniu wykorzystać możesz m.in. do pracy z betonem, cegłą i betonem komórkowym, z których wykonane zostały powierzchnie w Twoim domu lub mieszkaniu. Model ten wykonany został ze stali. Metal pokryty jest warstwą cynku, co przeciwdziała korozji. Konstrukcja artykułu zapewnia trwałe i solidne łączenie. W asortymencie sklepu Castorama odnajdziesz wiele różnorodnych systemów mocowania, które idealnie dopasujesz do swoich preferencji.

     Specyfikacja techniczna

     PowłokaOcynkowany
     MateriałStal
     Typ produktuKotwica ramowa
     PrzeznaczenieElementy drewniane, metalowe drzwi, ramy okienne, beton, cegły, beton komórkowy, cegły dziurawki
     Kod produktu5905458019732