LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kotwy mechaniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kotwy mechaniczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kotwa stabilizująca 50 cm
Strzałka w prawo

Kotwa stabilizująca 50 cm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kotwa stabilizująca umożliwi Ci połączenie z gruntem wszelkich konstrukcji wykonanych z drewna. Dzięki niej zamocujesz w podłożu huśtawki lub pergole. Materiał wykonania to stal cynkowa. Jest nie tylko odporna na różne warunki atmosferyczne, ale także niewrażliwa na niszczycielską korozję. Produkt posiada dwuletnią gwarancję.

   Cechy i zalety

    Kotwa stabilizująca 50 cm to produkt, dzięki któremu solidnie i bezpiecznie połączysz z podłożem rozmaite drewniane konstrukcje. Sprawia ona, że wszelkie elementy zostają stabilnie unieruchomione. Oznacza to, że korzystanie z przymocowanych sprzętów jest całkowicie bezpieczne. Kotwa stabilizująca została wykonana z wysokiej jakości stali ocynkowanej. Dzięki temu jest ona odporna na działanie korozji. Cechuje się także dużą wytrzymałością na zmieniające się warunki atmosferyczne. To doskonałe rozwiązanie do blokady m.in. dla huśtawek, pergoli lub małej architektury ogrodowej. Może zostać wykorzystana również na placach zabaw. Wymiary przedmiotu wynoszą 50 × 4 × 4,5 cm. Sprawdź także pozostałe artykuły służące do stabilizacji konstrukcji, dostępne w ofercie naszego sklepu.

    • Niezastąpiona przy mocowaniu wszelkich drewnianych konstrukcji
    • Bezpieczne użytkowanie unieruchamiając wybrane elementy
    • Zapewnia bardzo dobre usztywnienie w ziemi

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    Kod produktu5902490693968