icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kotwy mechaniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kotwy mechaniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kotwa tulejowa z podkładką i nakrętką 10 x 60 mm

Kotwa tulejowa z podkładką i nakrętką 10 x 60 mm

1,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prezentowana kotwa tulejowa znajduje szereg zastosowań podczas różnorodnych prac z zakresu budowy i remontu w Twoim domu. Produkt ten umożliwi trwałe i stabilnie przymocowanie elementów o średnim i dużym obciążeniu do podłoży wykonanych z litej cegły lub betonu. Artykuł ten oferowany jest do kupienia w pojedynczych sztukach.

  Cechy i zalety

  Kotwa tulejowa o uniwersalnym zastosowaniu przyda się w każdym domu, nie tylko podczas jego budowy, ale także w trakcie wykańczania powierzchni oraz remontu. Prezentowany tutaj produkt umożliwi Ci zamocowanie elementów charakteryzujących się średnim lub dużym obciążeniem. Możliwe jest to w przypadku powierzchni wykonanych z betonu lub litej cegły. Artykuł ten jest chętnie wybierany, ponieważ do jego zamocowania nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia. Do produkcji tego artykułu użyto stali, a więc metalu charakteryzującego się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli do swoich zastosowań potrzebujesz innego rozmiaru kotwy mechanicznej, to z łatwością znajdziesz ją wśród bogatego asortymentu sklepu Castorama.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal
   Kod produktu5905458019671