Zobacz więcej Kotwy mechaniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kotwy mechaniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kotwa tulejowa z podkładką i nakrętką 10 x 80 mm

Kotwa tulejowa z podkładką i nakrętką 10 x 80 mm

2,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Solidna i trwała kotwa tulejowa stanowi element mocujący, wyróżniający się szerokim spektrum zastosowań. W budownictwie mieszkaniowym możesz zastosować ją podczas remontu lub wyposażania przestrzeni do mocowania elementów o średnim i dużym obciążeniu przy powierzchniach wykonanych z litej cegły lub betonu. Artykuł wykonany jest ze stali.

   Cechy i zalety

    Przedstawiony model kotwy tunelowej wykorzystywany jest wszędzie tam, gdzie potrzebne jest trwałe mocowanie elementów przy średnim i dużym obciążeniu. Jest to możliwe w przypadku powierzchni wykonanych z litej cegły lub betonu. Produkt ten ma więc wiele zastosowań począwszy od budowy, przez remont po wykańczanie przestrzeni domu lub mieszkania. Do mocowania przy pomocy kotew nie musisz posiadać specjalistycznego sprzętu, lecz wystarczą typowe narzędzia, spotykane w warsztacie. Artykuł wykonany został z trwałego metalu jakim jest stal, co zapewnia długą trwałość całości konstrukcji. Oferowana tutaj kotwa sprzedawana jest pojedynczo. W marketach budowlanych Castorama przygotowaliśmy bogatą ofertę kotew mechanicznych, które najlepiej pasować będą do Twoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal
     MarkaBenox
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     PrzeznaczenieMocowanie obiektów o średniej lub dużej masie do litej cegły i betonu (klasy nie mniejszej niż C20/25)
     Kod produktu5905458019688