LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kotwy mechaniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kotwy mechaniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kotwa tulejowa z podkładką i nakrętką 12 x 120 mm

Kotwa tulejowa z podkładką i nakrętką 12 x 120 mm

4,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalna kotwa sprawdzi się podczas mocowania obiektów o średniej lub dużej masie. Dzięki prezentowanemu produktowi możesz łączyć je z podłożem wykonanym z litej cegły i betonu. Model ten jest chętnie wybierany z uwagi na prosty niewymagający specjalistycznych narzędzi montaż. W naszej ofercie odnajdziesz także kotwy mechaniczne w wielu rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Kotwy mechaniczne mają wiele zastosowań na etapie budowy domu, jego remontu oraz prac wykończeniowych. Kotwa cechująca się dużą uniwersalnością powinna znaleźć się w każdym składziku narzędziowym, ponieważ gwarantuje ona solidne i bezpieczne łączenie przy pełnych materiałach budowlanych. Prezentowany model wykorzystywany jest do wielu zadań w każdym domu i mieszkaniu. Produkt ten z powodzeniem zastosujesz do mocowania obiektów o średniej lub dużej masie. Będzie on przydatny podczas pracy z betonem oraz litą cegłą. Produkt sprzedawany jest w pojedynczych sztukach. Podkładka oraz nakrętka gwarantują solidny oraz bezpieczny montaż. W naszej ofercie możesz też znaleźć kotwy o odmiennej budowie oraz innej długości, dlatego bez trudu wybierzesz odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal
     MarkaBenox
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     PrzeznaczenieMocowanie obiektów o średniej lub dużej masie do litej cegły i betonu (klasy nie mniejszej niż C20/25)
     Kod produktu5905458019701