Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kotwy mechaniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kotwy mechaniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kotwa tulejowa z podkładką i nakrętką 12 x 80 mm

Kotwa tulejowa z podkładką i nakrętką 12 x 80 mm

3,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Praktyczna kotwa tulejowa znajdzie szereg zastosowań w każdym domu. Przyda się podczas wykonywania prac budowlanych, remontowych oraz wykończeniowych. Artykuł wykonany został z wytrzymałego metalu, stosowanego powszechnie w budownictwie. Kotwa wykorzystywana jest przede wszystkim do elementów o średniej lub dużej masie w powierzchniach z litej cegły i betonu.

  Cechy i zalety

  Solidna kotwa tulejowa ułatwi Ci wykonanie prac budowlanych i remontowych w Twoim domu i mieszkaniu. Produkt uzupełniony został o dołączoną do zestawu, dedykowaną do tego modelu podkładkę i nakrętkę. Artykuł wykonany jest z trwałego metalu jakim jest stal, co zapewnia jego wytrzymałość. Model ten stanowi najlepszy wybór jeśli poszukujesz artykułu umożliwiającego mocowanie elementów o średniej lub dużej masie do powierzchni wykonanych z litej cegły lub betonu. Popularna kotwa mechaniczna nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi. Produkt sprzedawany jest w pojedynczych sztukach. Jeśli poszukujesz kotwy tulejowej o innym rozmiarze lub odmiennej konstrukcji, to zapoznaj się z bogata ofertą naszych produktów.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal
   Kod produktu5905458019695