Zobacz więcej Kotwy mechaniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kotwy mechaniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kotwa tulejowa z podkładką i nakrętką 14 x 100 mm

Kotwa tulejowa z podkładką i nakrętką 14 x 100 mm

6,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana stalowa kotwa tulejowa dobrze sprawdzi się w Twoim domu lub mieszkaniu podczas szeregu prac remontowych i wykończeniowych. Dzięki niej możesz na stałe zamocować elementy o średniej lub dużej masie do podłoży wykonanych z litej cegły i betonu. Artykuł sprzedawany jest w pojedynczych sztukach. Produkt wykonany został z trwałego metalu jakim jest stal.

   Cechy i zalety

    Solidna i wytrzymała kotwa tulejowa o uniwersalnym zastosowaniu powinna znaleźć się w każdym przydomowym składziku z narzędziami. Wykorzystasz ją na etapie budowy, ale także remontu i wykańczania przestrzeni w swoim domu lub mieszkaniu. Z powodzeniem możesz dzięki niej zamocować elementy o średniej lub dużej masie. Przy tym modelu ważne jest, aby montować kotwę do podłoża wykonanego z litej cegły lub betonu, przy czym montaż kotwy nie jest skomplikowany oraz nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi. Sam element wykonany został ze stali charakteryzującej się dobrymi parametrami użytkowymi. W przypadku, gdy nie odpowiada Ci rozmiar prezentowanej kotwy, to inne modele znajdziesz w bogatej ofercie sklepu Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal
     MarkaBenox
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     PrzeznaczenieMocowanie obiektów o średniej lub dużej masie do litej cegły i betonu (klasy nie mniejszej niż C20/25)
     Kod produktu5905458019725