Zobacz więcej Kotwy mechaniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kotwy mechaniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kotwa tulejowa z podkładką i nakrętką 8 x 60 mm

Kotwa tulejowa z podkładką i nakrętką 8 x 60 mm

1,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana kotwa tulejowa zapewnia solidne i trwałe kotwienie dla dużego i średniego zakresu obciążeń. Model ten przeznaczony jest do zastosowania przy mocowaniu do powierzchni wykonanych z litej cegły i betonu. Model posiada dedykowaną nakrętkę z podkładką, co gwarantuje bezpieczny i wygodny montaż. Produkt wykonany jest ze stali.

   Cechy i zalety

    Trwała kotwa tulejowa umożliwia skuteczne mocowanie elementów do podłoża. Dlatego też posiada szerokie spektrum zastosowań podczas budowy domu, jego remontu oraz prac wykończeniowych. Prezentowany, uniwersalny model kotwy powinien znaleźć się w każdym składziku i skrzyni z narzędziami. Element przeznaczony jest do zastosowania przy średniej lub dużej masie elementu przyłączanego. Prezentowana kotwa umożliwia kotwienie do powierzchni wykonanych z betonu lub litej cegły. Artykuł ten zawiera podkładkę oraz nakrętkę, które wpływają korzystnie na bezpieczeństwo oraz wygodę pracy. Kotwy sprzedawane są w pojedynczych sztukach. W ofercie sklepu Castorama znajdziesz szeroki wybór akcesoriów służących do łączenia i montażu.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal
     MarkaBenox
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     PrzeznaczenieMocowanie obiektów o średniej lub dużej masie do litej cegły i betonu (klasy nie mniejszej niż C20/25)
     Kod produktu5905458019657