Zobacz więcej Kotwy mechaniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kotwy mechaniczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kotwy trzpieniowe Fischer FBN II 10 x 100 mm 4 szt.
Strzałka w prawo

Kotwy trzpieniowe Fischer FBN II 10 x 100 mm 4 szt.

26,98
/ opak.
6,75
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kotwa trzpieniowa jest powszechnie wykorzystywanym elementem mocującym, stosowanym w budownictwie mieszkaniowym. Produkt ten służy do przytwierdzania konstrukcji stalowych, drabin, poręczy schodowych i samych schodów, a także bram czy maszyn. Mocowanie wykonane za pomocą kotwy daje solidny i trwały rezultat. Produkt sprzedawany jest po cztery sztuki.

   Cechy i zalety

    Prezentowana kotwa trzpieniowa stanowi powszechnie występujące rozwiązanie mocujące, wykorzystywane na etapie budowy domu, jego remontu oraz prac wykończeniowych. Za jego pomocą stworzysz silne i trwałe połączenie. Stal, z którego wykonana została kotwa, zabezpieczona jest przed korozją poprzez ochronną warstwę cynku. Za pomocą kotwy przymocujesz na stałe różne konstrukcje metalowe, drabiny, balustrady, podpory i poręcze. Z uwagi na wytrzymałość możesz wykorzystać ją również do montażu bramy ogrodzeniowej. W prezentowanym zestawie znajdują się 4 sztuki produktu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele rozmaitych produktów i rozwiązań dedykowanych do trwałego i prostego mocowania elementów w przestrzeni domu oraz mieszkania.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu100mm
     MarkaFischer
     Liczba sztuk w opakowaniu4
     Średnica produktu10mm
     Kod produktu4048962266610