Zobacz więcej Kotwy mechaniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kotwy mechaniczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kotwy trzpieniowe Fischer FBN II 12 x 120 mm 4 szt.
Strzałka w prawo

Kotwy trzpieniowe Fischer FBN II 12 x 120 mm 4 szt.

38,98
/ opak.
9,75
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana kotwa do dużych obciążeń umożliwi Ci kotwienie elementów wymagających stabilnego i bezpiecznego połączenia z podłożem. W trwały sposób profesjonalnie zamontujesz m.in. konstrukcje stalowe, drabiny, balustrady, poręcze i schody, a także różnego typu maszyny. Produkt wykonany został z opornej na korozję stali ocynowanej.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny model kotwy trzpieniowej znajdzie szereg zastosowań w każdym gospodarstwie domowym. Wykorzystasz go podczas budowy, remontu oraz wyposażania mieszkania lub firmy. Artykuł też dobrze sprawdzi się do zamocowania elementów wszędzie tam, gdzie występują duże obciążenia. Możesz zainstalować na stałe poręcze, drabiny i schody w domu. Model ten równie dobrze sprawdzi się przy przy mocowaniu konstrukcji stalowych, tras kablowych oraz maszyn do podłoża. Oferowana tutaj kotwa wykonana jest ze stali ocynkowanej. Produkt ten nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi. Kotwy sprzedawane są w paczkach po cztery sztuki. W marketach budowlanych Castorama znajdziesz także inne systemy mocowania, które idealnie dopasujesz do swoich preferencji.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu120mm
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     MarkaFischer
     Liczba sztuk w opakowaniu4
     Rozmiar wiertła12mm
     Średnica produktu12mm
     Kod produktu4048962266627