Zobacz więcej Kotwy mechaniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kotwy mechaniczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kotwy trzpieniowe Fischer FBN II 8/10 8 x 71 mm 4 szt.
Strzałka w prawo

Kotwy trzpieniowe Fischer FBN II 8/10 8 x 71 mm 4 szt.

25,98
/ opak.
6,50
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw kotew umożliwi Ci stabilne zamocowanie elementów podczas remontu oraz wykańczania przestrzeni. Z powodzeniem możesz dzięki nim przytwierdzić na stałe konstrukcje poręczy, drabin i schodów, ale także bramę ogrodzeniową. Artykuł wykonany jest z odpornej na korozję stali ocynkowanej. W opakowaniu znajdują się cztery sztuki produktu.

   Cechy i zalety

    Uniwersalna kotwa trzpieniowa powinna znaleźć się na wyposażeniu każdego składzika z narzędziami, ponieważ posiada ona wiele różnorodnych zastosowań w każdym domu. Wykorzystasz ją między innymi do zamocowania różnorodnych elementów – poręczy, drabin i schodów. Co ważne, model ten wykonany został ze stali ocynkowanej, co przeciwdziała korozji metalowego elementu. Dlatego też dobrze sprawdzi się np. podczas mocowania bramy ogrodzeniowej lub anteny satelitarnej. Model ten przeznaczony jest także do przytwierdzania tras kablowych, a także całych maszyn w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Artykuł ten jest chętnie wykorzystywany z uwagi na prosty montaż, niewymagający wykorzystania specjalistycznych narzędzi. Produkt sprzedawany jest w paczkach po cztery sztuki.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu70mm
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     MarkaFischer
     Liczba sztuk w opakowaniu4
     Średnica produktu8mm
     Kod produktu4006209223055