Zobacz więcej Pokrywy odpływów

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Pokrywy odpływów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka do studzienki ściekowej 200 x 200 mm

Kratka do studzienki ściekowej 200 x 200 mm

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka do studzienki ściekowej to niezbędny element instalacji kanalizacyjnej. Znajdzie zastosowanie na powierzchni i zapewni odpowiedni przepływ ścieków bez zbędnych zabrudzeń. Ze względu na przeznaczenie odznacza się wytrzymałością. W naszym asortymencie znajdziesz także inne komponenty niezbędne do budowy funkcjonalnego systemu.

   Cechy i zalety

    Kratka do studzienki ściekowej 200 x 200 mm przeznaczona jest do zamontowania na zewnątrz budynków. Zapewnia odpowiedni odpływ wody, zatrzymując na powierzchni większe zanieczyszczenia. Dzięki temu do kanalizacji trafia tylko ciecz, co uniemożliwia zatkanie kanałów odprowadzających. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego. Polipropylen jest bardzo trwałym materiałem, co znacznie wpływa na wytrzymałość elementu armatury sanitarnej. Kratka do studzienki ściekowej jest odporna na odkształcenia. Oprócz tego mimo ciągłego kontaktu z wodą nie ulega korozji. Udogodnieniem jest także brak konieczności malowania produktu. Kratka zachowa estetyczny wygląd przez długi czas eksploatacji. Na produkt obowiązuje dwuletnia gwarancja.

    • Produkt wykonany z PP, dzięki czemu nie trzeba go malować
    • Odporny na odkształcenia
    • Nie podlega korozji.

    Specyfikacja techniczna

    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu8051414290589