Zobacz więcej Pokrywy odpływów

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Pokrywy odpływów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka do studzienki ściekowej 300 x 300 mm

Kratka do studzienki ściekowej 300 x 300 mm

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka do studzienki ściekowej to istotna część instalacji sanitarnej wykonywanej na zewnątrz. Z tego względu cechuje się przede wszystkim wytrzymałością. Dzięki temu element przez wiele lat eksploatacji zachowa się w nienaruszonym stanie. Kratka jest dostępna w różnych wersjach wymiarowych. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz także inne niezbędne komponenty armatury.

   Cechy i zalety

    Kratka do studzienki ściekowej 300 x 300 mm przeznaczona jest do zamontowania na zewnątrz budynków. Zapewnia prawidłowy odpływ ścieków do kanalizacji. Ze względu na swoją budowę zatrzymuje na powierzchni ewentualne zabrudzenia i zapobiega zatorom w kanałach. Oprócz funkcjonalności cechuje się także wysoką wytrzymałością. Do jej produkcji posłużyło wytrzymałe tworzywo PP, czyli polipropylen. Materiał jest odporny na korozję, która mogłaby szybko pojawić się z powodu ciągłego kontaktu z cieczą. Kratka do studzienki ściekowej nie wymaga malowania. Przez długie lata eksploatacji zachowa nienaganny wygląd. Co więcej, nie ulega odkształceniom, które mogłyby spowodować osłabienie prawidłowego działania elementu. Sprawdź także inne komponenty armatury sanitarnej dostępne w naszej ofercie.

    • Produkt wykonany z PP, dzięki czemu nie trzeba go malować
    • Odporny na odkształcenia
    • Nie podlega korozji.

    Specyfikacja techniczna

    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu8051414290596