Zobacz więcej Kuwety i kratki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Kuwety i kratki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka malarska Befaszczot 29 x 26 cm

Kratka malarska Befaszczot 29 x 26 cm

8,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka malarska służy do usuwania nadmiaru farby oraz do jej równomiernego rozprowadzania na wałku. Dzięki niej nałożysz odpowiednią ilość emulsji, co przełoży się na jej oszczędność. Wykonana jest z tworzywa sztucznego – polipropylenu, z którego możesz bardzo łatwo usunąć resztki farby po skończeniu malowania. Pozwoli Ci to zaoszczędzić sporo czasu na sprzątaniu, a do tego będziesz mógł ją wykorzystać ponownie podczas kolejnych prac malarskich.

   Cechy i zalety

    Kratka malarska służy do usuwania nadmiaru farby oraz do jej równomiernego rozprowadzania na wałku. Malowanie zbyt małą ilością farby może spowodować niedokładne pokrycie powierzchni natomiast jej zbyt duża ilość powoduje powstanie nieestetycznych zacieków na ścianie. Dzięki kratce nałożysz odpowiednią ilość emulsji, oszczędzając ją i wykorzystując na ewentualne poprawki podczas remontu. Kratka doskonale nadaje się do różnego rodzaju farb dekoracyjnych i olejnych, gdyż jest odporna na rozpuszczalnik. Poza tym, dzięki temu produktowi możesz zmniejszyć ryzyko zachlapania ściany lub ubrudzenia się. Kratka wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego – polipropylenu. Jest to materiał do którego nie przykleja się farba dlatego bez problemu możesz usunąć resztki emulsji, oszczędzając tym samym mnóstwo czasu na sprzątanie.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałTworzywo sztuczne i polipropylen (PP)
     Kod produktu5903479120109