LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kratki ściekowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Kratki ściekowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kratka metalowa boczna fi 50 mm

Kratka metalowa boczna fi 50 mm

39,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka metalowa boczna to produkt przeznaczony do wykończenia systemu odpływu wody. Metalowa część zewnętrzna jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wpływ korozji. Spływ umieszczony bocznie jest rozwiązaniem idealnie nadającym się na cienkie posadzki. Kratkę cechuje duża przepustowość wody, co czyni ją odpowiednią zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego.

   Cechy i zalety

    Kratka metalowa boczna zaprojektowana została w celu stworzenia efektywnego odpływu wody, mogącej gromadzić się na podłodze łazienki. Boczne ułożenie spływu kratki umożliwia sprawny montaż, nawet na posadzkach o niewielkiej grubości. Kratka wykonana jest z metalu, który cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Część odpływowa kratki jest starannie wyprofilowana dla osiągnięcia jak najlepszej przepustowości. Ze względu na dużą średnicę odpływu, kratka świetnie nadaje się zarówno do prywatnych łazienek jak i wykorzystania w celach przemysłowych. Po zamontowaniu kratki z łatwością utrzymasz porządek w pomieszczeniu. Oferujemy również pozostałe elementy służące do budowy odpływów odprowadzających wodę.

    • Metalowy ruszt
    • Możliwość czyszczenia od góry
    • Niski montaż
    • Szybkie odprowadzenie ścieków

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5908289681192